- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Information about the contracting authority
Name
Primaria Colonita
Fiscal code / IDNO
1007601006689
Address
2082 Colonita,
MOLDOVA,
s.Coloniţa,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/11/2021 11:55:06 AM
Last edited
8/11/2021 11:58:31 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Procurement procedure documents
anun de participare11.08.2021 .semnat.pdf
Anunt de participare
Award documentation
8/11/2021 11:58:30 AM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
1976741 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,976,741.00
MDL
Clarification period:
8/11/2021 11:58:30 AM - 8/21/2021 8:00:00 AM
8/11/2021 11:58:30 AM - 8/21/2021 8:00:00 AM
Bidding period:
8/21/2021 8:00:00 AM - 8/26/2021 8:00:00 AM
8/21/2021 8:00:00 AM - 8/26/2021 8:00:00 AM