- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișurilor la pavelioane la Grădinița de copii din com.Lozova, r-nul Strășeni
Lucrări de reparație
Lucrări de reparație
Information about the contracting authority
Name
Primaria Lozova
Fiscal code / IDNO
1008601000248
Address
md 3721,
MOLDOVA,
s.Lozova,
Străşeni,
str.Stefan cel Mare 27
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/11/2021 8:45:23 AM
Last edited
8/11/2021 11:45:02 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a acoperisurilor la pavelioane la Grădinița de copii din com.Lozova, r-nul Strășeni
Lucrări de reparație
Status
Active
Estimated value
291507.41 MDL
ID
90a0cb46-f37f-4330-8b58-bcea4d0fe7fb
Minimal step
29150.74
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 9:04:05 AM Till 12/31/2021 10:04:05 AM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
duae.pdf
Formularul standard al documentului unic de achizitii europene
Award documentation
8/11/2021 9:22:22 AM
specificati rugam grosimea la vata minerala si densitatea acesteia
12.08.2021 13:51
Response to clarification: grosime 50mm densitate 45 kg/m3
Lot name : Lucrări de reparație a acoperisurilor la pavelioane la Grădinița de copii din com.Lozova, r-nul Strășeni
291507.41 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
291,507.41
MDL
Clarification period:
8/11/2021 9:22:22 AM - 8/16/2021 10:00:00 AM
8/11/2021 9:22:22 AM - 8/16/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/23/2021 10:00:00 AM