- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : LOT 1 Ulei M10G
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:21:43 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 11:00:00 AM
Lot name : LOT 2 Ulei motor M10G2K
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:26:14 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 11:18:30 AM
Lot name : LOT 3 Ulei motor M-8
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:27:31 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 11:37:00 AM
Lot name : LOT 4 Ulei 5W30
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:29:43 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 11:55:30 AM
Lot name : LOT 5 Ulei 5W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:31:04 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 12:14:00 PM
Lot name : LOT 6 TAP15
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:32:11 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 12:32:30 PM
Lot name : LOT 7 Ulei industrial i40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:33:22 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 12:51:00 PM
Lot name : LOT 8 Ulei motor 10W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:34:41 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 1:09:30 PM
Lot name : LOT 9 Ulei motor 15W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:35:42 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 1:28:00 PM
Lot name : LOT 10 Ulei motor 15W40 (KAMAZ EURO 2)
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:36:54 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 1:46:30 PM
Lot name : LOT 11 Ulei motor 2T
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:37:58 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 2:05:00 PM
Lot name : LOT 12 Ulei transmisional TAD17
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:39:41 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 2:23:30 PM
Lot name : LOT 13 Unsoare Euro Open Gear Spray
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:40:59 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 2:42:00 PM
Lot name : LOT 14 Unsoare Litol-24
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:45:42 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 3:00:30 PM
Lot name : LOT 15 Unsoare Rheinol KP2N-30
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/19/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:50:40 AM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 3:19:00 PM
Procurement procedure documents
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Award documentation
8/11/2021 8:57:16 AM
No questions posted
Canceled procedure
Estimated value without VAT8/11/2021 8:57:16 AM - 8/12/2021 1:00:00 PM
8/12/2021 1:00:00 PM - 8/17/2021 1:00:00 PM