- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău (Repetat)
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău (Repetat)
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul național de securitate publică
Fiscal code / IDNO
1013601000509
Address
MD 2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina, 102
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 5:24:57 PM
Last edited
8/10/2021 5:58:50 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
Lot name : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Procurement procedure documents
caiet de sarcini franco- pentru grup de lucru + .rtf
Caiet de sarcini str. Ivano Franco, 2 A, Bălți
Award documentation
8/10/2021 5:58:50 PM
caiet de sarcini iablocikin-cu materialul beneficiarului +.rtf
Caiet de sarcini str.Iablocikin, 5A
Award documentation
8/10/2021 5:58:50 PM
ordin mf nr. 69 documentației standard.docx
Ordinul Ministerului Finanțelor nr.69 din 07.05.2021
Award documentation
8/10/2021 5:58:50 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
693000 MDL
Lot name : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
440000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,133,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 5:58:50 PM - 8/16/2021 3:00:00 PM
8/10/2021 5:58:50 PM - 8/16/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
8/16/2021 3:00:00 PM - 8/25/2021 3:00:00 PM
8/16/2021 3:00:00 PM - 8/25/2021 3:00:00 PM