- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare pentru grădiniță Voskhod s. Etulia UTA Găgăuzia pentru a doua jumătate a anului 2021(repetat)
Produse alimentare pentru grădiniță Voskhod s. Etulia UTA Găgăuzia pentru a doua jumătate a anului 2021(repetat) dupa Raport de monitorizare nr. 218 a conformit5{ii desfigurlrii procedurii de achizi{ie public
Produse alimentare pentru grădiniță Voskhod s. Etulia UTA Găgăuzia pentru a doua jumătate a anului 2021(repetat) dupa Raport de monitorizare nr. 218 a conformit5{ii desfigurlrii procedurii de achizi{ie public
Information about the contracting authority
Name
Primaria s. Etulia
Fiscal code / IDNO
1007601004342
Address
5352,
МОЛДОВА,
с.Етулия,
АТО Гагаузия,
str. Lenin 167
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 4:51:27 PM
Last edited
8/12/2021 4:17:29 PM
MTender ID
CPV code
15500000-3
-
Молочные продукты
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare pentru grădiniță Voskhod s. Etulia UTA Găgăuzia pentru a doua jumătate a anului 2021(repetat)
Produse alimentare pentru grădiniță Voskhod s. Etulia UTA Găgăuzia pentru a doua jumătate a anului 2021(repetat) dupa Raport de monitorizare nr. 218 a conformit5{ii desfigurlrii procedurii de achizi{ie public
Status
Active
Estimated value
44533.52 MDL
ID
a4cbd2f1-ccda-46ab-b6e5-f970ec862a9d
Minimal step
890.67
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 4:58:30 PM Till 12/31/2021 5:58:30 PM
Link to tender
Tender start
From 8/23/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentatia_standard питание дс(1) (1).docx
стандартная документация
Tender notice
8/11/2021 4:47:16 PM
exemplu-tabel-excel1 (11).xlsx
требуемое количество товара
Technical specifications
8/12/2021 4:17:29 PM
No questions posted
Lot name : Produse alimentare pentru grădiniță Voskhod s. Etulia UTA Găgăuzia pentru a doua jumătate a anului 2021(repetat)
44533.52 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
44,533.52
MDL
Clarification period:
8/11/2021 4:47:16 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
8/11/2021 4:47:16 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/20/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/20/2021 10:00:00 AM