- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Policlinica de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601003924
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August 1989, nr.70
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 4:18:03 PM
Last edited
8/11/2021 7:38:39 AM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
Procurement procedure documents
anunt de participare reagenti si consumabile (suplimentar).pdf
Anunț de participare
Award documentation
8/10/2021 4:47:51 PM
documentatia standard pentru reagenti si consumabile de laborator (suplimentar).pdf
Documentația standard
Award documentation
8/10/2021 4:47:51 PM
anunt de participare reagenti si consumabile (suplimentar).pdf
Anunț de participare
Award documentation
8/10/2021 4:47:51 PM
documentatia standard pentru reagenti si consumabile de laborator (suplimentar).pdf
Documentația Standard
Award documentation
8/10/2021 4:47:51 PM
No questions posted
Lot name : Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
112425 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
112,425.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 4:47:51 PM - 8/20/2021 5:00:13 PM
8/10/2021 4:47:51 PM - 8/20/2021 5:00:13 PM
Bidding period:
8/20/2021 5:00:13 PM - 8/24/2021 12:00:00 PM
8/20/2021 5:00:13 PM - 8/24/2021 12:00:00 PM