- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Fiscal code / IDNO
1003600151643
Address
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 3:55:39 PM
Last edited
8/10/2021 3:59:10 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
281810 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
281,810.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 3:59:10 PM - 8/16/2021 10:30:00 AM
8/10/2021 3:59:10 PM - 8/16/2021 10:30:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:30:00 AM - 8/24/2021 4:00:00 PM
8/16/2021 10:30:00 AM - 8/24/2021 4:00:00 PM