- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reparație a utilajului medical al ANSP 2021
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lot 1 Aytoclav Systec VX-75 nr.2980
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului testarea hidraulică,verificarea metrologică a manometrelor, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. ANSP Lab. Virusologic (Cosmescu 3)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 9:00:00 AM
Lot name : Lot 2 Aytoclav Systec VX-75 nr.3085
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,testarea hidraulică,verificarea metrologică a manometrelor se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP Lab. Virusologic (Cosmescu 3)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 9:18:30 AM
Lot name : Lot 3 Gaz cromatograf Agilent GC/ MS/TQ 8040
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 9:37:00 AM
Lot name : Lot 4 Generator de hidrogen PEAK Scientific seria HF 15-02-1852
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed central)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 9:55:30 AM
Lot name : Lot 5 Sistema pentru mineralizare a probelor TOPWAVE
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:14:00 AM
Lot name : Lot 6 Sistema pentru mineralizare a probelor TOPWAVE
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:32:30 AM
Lot name : Lot 7 Dulap frigorific:, BXC-ANCONA, Nr. LC-450/14/1131, a.2014
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. ANSP (sed.central) b.san.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:51:00 AM
Lot name : Lot 8 Mașină de spălat, vesela , UNICLEAN SL L 170, Nr. 15055BOKI055, a.2015
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) b.san.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:09:30 AM
Lot name : Lot 9 Spălătorul (Microplate washer) PW40, E1259, Bio Rad, Franța, 1995
Diagnostica, reparația ,testarea conform documentele tehnice a aparatului. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) lab.ref.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:28:00 AM
Lot name : Lot 10 Spălătorul (Microplate washer) PW40, EB2F065311, 2005, Bio Rad, Franța
Diagnostica, reparația, încercări hidraulice conform documentelor tehnice. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) lab ref.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:46:30 AM
Lot name : Lot 11 Frigider Polair , 1055 nrA404351110, A404361110, A407231110 , 404331110 Rusia
Diagnostica, reparația Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP(sed.central) lab.ref.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:05:00 PM
Lot name : Lot 12 UPS (sursa de alimentare neîntreruptă) AEG USV ONL 2000 VA Protect C. 2000 (JG2014), China
Diagnostica, reparația,. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed central) lab.ref.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:23:30 PM
Lot name : Lot 13 UPS (sursa de alimentare neîntreruptă) US9600 Nitram
Diagnostica, reparația,. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed central) lab.ref.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:42:00 PM
Lot name : Lot 14 Autoclav GP-400 nr.254.
Diagnostica, reparația, încercări hidraulice conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică a manometrelor. Se include costul pieselor de schimb utilizate ANSP (sed.central) LM.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:00:30 PM
Lot name : Lot 15 Dulap frigorific Polair 1055. Nr.403261110; Nr.407311110; Nr.404271110; Nr.404291110
Diagnostica, reparația, testarea.Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) LM
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:19:00 PM
Lot name : Lot 16 Dulap de sterilizare GP-80 nr.2770
Diagnostica, reparația, testarea.Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) LM
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:37:30 PM
Lot name : Lot 17 Spălător MINDRAI MW-12A nr.WF-3B103346
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, . Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) LM
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:56:00 PM
Lot name : Lot 18 Autoclav MLV tip 5075 Nr.1103925, Nr.1103926
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:14:30 PM
Lot name : Lot 19 Autoclav NUVE OT 100V a.2014 nr.010334
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:33:00 PM
Lot name : Lot 20 Autoclav tip.5050ML nr.2902689
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:51:30 PM
Lot name : Lot 21 Dulap de sterilizare Venticel-222 nr.BO62402
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificare metrologică Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:10:00 PM
Lot name : Lot 22 Dulap de sterilizare LSIK-B2V Venticel nr.121700
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:28:30 PM
Lot name : Lot 23 Centrifuga Rotina 38 nr.0000562
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:00:00 AM
Lot name : Lot 24 Mașină de spălat vesela Steelco nr.1355312.
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, . Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:18:30 AM
Lot name : Lot 25 Spălător la linia ELYZA
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului,. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP.Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:37:00 AM
Lot name : Lot 26 Spectrofotometru AS ZEEnit 700P Analitic Jena
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului.verificare metrologică Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 10:55:30 AM
Lot name : Lot 27 Aparat de cintărit Rawag AS60/220/C2 nr.227829
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului verificare metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chisinău
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:14:00 AM
Lot name : Lot 28 Autoclav Steragar 10
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Edineț
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:32:30 AM
Lot name : Lot 29 Dulap de uscare ШСС-80П
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Edineț
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:51:00 AM
Lot name : Lot 30 Termostat 2B-151
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Edineț
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:09:30 PM
Lot name : Lot 31 Autoclav ГК-100-3М Nr 1987 .
Diagnostica, reparația, testarea hidraulică,verificarea metrologică a manometrelor, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:28:00 PM
Lot name : Lot 32 Termostat TC 80 Nr.3294 an.1981
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:46:30 PM
Lot name : Lot 33 Termostat TC 80M2 Nr.8326 an1988.
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, -se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:05:00 PM
Lot name : Lot 34 Termostat Poleco-aparatura ,nr 46324539170,anul 2013
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:23:30 PM
Lot name : Lot 35 Balanță electronică AD 1000,nr.1846,an 2010
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:42:00 PM
Lot name : Lot 36 Aparat de cîntărit cu funcționare neautomată (balanță electronică) AQT-600
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:00:30 PM
Lot name : Lot 37 Dulap de sterilizare SLW 240 STD
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Soroca
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:19:00 PM
Lot name : Lot 38 Dulap de sterilizare ШС-80
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:37:30 PM
Lot name : Lot 39 Cititor Mindray MR-96 A
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:56:00 PM
Lot name : Lot 40 Autoclav BK - 75, № 1871, a. 2010 , Rusia.
Diagnostica, reparația, testarea hidraulică conform documentele tehnice a aparatului,verificarea manometrelor. se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP.Unghenii
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:14:30 PM
Lot name : Lot 41 Bidistilator de apă BIHY 041, № 846013112761, a. 2013.
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Ungheni
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:33:00 PM
Lot name : Lot 42 Fotometru КФК-3
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Orhei
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:00:00 AM
Lot name : Lot 43 Aparat p/u det-rea elementelor chimice KФК 2МП,
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Caușenil
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:18:30 AM
Lot name : Lot 44 Cuptor de calcinare SNOL
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Caușeni
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:37:00 AM
Lot name : Lot 45 Sterilizator cu aburi vertical OT-100 V,nr.01-0337,a.2013
Diagnostica, reparația, testarea hidraulicăconform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hîncești
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 11:55:30 AM
Lot name : Lot 46 Incubator de laborator cu convecție forțată IFA-170-8,ESCO,nr.87508,a.2014.
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hîncețti
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:14:00 PM
Lot name : Lot 47 Sterilizator GP-80
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hîncești
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:32:30 PM
Lot name : Lot 48 Distilator de apă GFL 2012
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hînceștil
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:51:00 PM
Lot name : Lot 49 Cuptor de calcinare SNOL 1,6 Nr. 01890 Lituania
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Comrat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:09:30 PM
Lot name : Lot 50 Balanța de laborator ВЛР-200; Nr.396 USSR
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Comrat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:28:00 PM
Lot name : Lot 51 Dulap de uscat si sterilizare ШСС-80П Nr.6346 USSR
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Comrat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:46:30 PM
Lot name : Lot 52 Fotocolorimetru КФК-2М Nr. 8803707 (Schimbarea svetofiltrului 590 nm), USSR
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP. Comrat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:05:00 PM
Lot name : Lot 53 Centrifuga SIGMA 3-16K №150792, 2013г.,
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP. Comrat
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:23:30 PM
Lot name : Lot 54 Spectrometru cu absorbtie atomica ZEEnit 700P, nr. 150z7p1133, 2014
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 2:42:00 PM
Lot name : Lot 55 Ionometru de laborator ЭВ-74, nr. 5288
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:00:30 PM
Lot name : Lot 56 Fotocolorimetru КФК-3, nr. 0500135
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:19:00 PM
Lot name : Lot 57 Fotocolorimetru КФК-2, nr. 8901897
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 3:37:30 PM
Lot name : Lot 58 Autoclav BK 75 nr.668
Diagnostica, reparația, testarea hidraulică conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică a manometrelor se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:00:00 PM
Lot name : Lot 59 Termostat IFA 170 ESCO nr.86512
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:18:30 PM
Lot name : Lot 60 Sterilizator Pol Eco cu abur uscat ST-2 nr.SO2CF130875
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:37:00 PM
Lot name : Lot 61 Distilator GFL an. 2012
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 12:55:30 PM
Lot name : Lot 62 MinicentrifugăK4 nr.6473
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:14:00 PM
Lot name : Lot 63 Pompa wilTec TECHNIK DE 52249, nr. DE 45283704
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:32:30 PM
Lot name : Lot 64 Pompa KIF LAB LABOPORT, type N820.3AN.18, nr. 06017335
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 9/6/2021 1:51:00 PM
Procurement procedure documents
anunt d participare reper.util.medical.pdf
Award documentation
8/10/2021 4:00:11 PM
specificații de preț f 4.2.docx
Award documentation
8/10/2021 4:00:11 PM
specificaţii tehnice f 4.1.docx
Award documentation
8/10/2021 4:00:11 PM
specificații de preț f 4.2
Award documentation
8/11/2021 10:55:30 AM
specificaţii tehnice f 4.1
Award documentation
8/11/2021 10:55:30 AM
documentatia_standard_servicii
Award documentation
8/11/2021 10:55:30 AM
documentatia_standard_servicii
Award documentation
8/15/2021 7:50:09 AM
15.08.2021 07:55
Response to clarification: au fost corectate documentele și aduse in concordanță cu anunțul de participare.
15.08.2021 07:55
Response to clarification: au fost corectate documentele și aduse in concordanță cu anunțul de participare.
19.08.2021 08:53
Response to clarification: pregătirea sistemelor și aparatelor pentru trecerea verificării metrologice.Lista
19.08.2021 08:53
Response to clarification: Lista pieselor de schimb se vor publica în licitație separat.
21.08.2021 11:27
Response to clarification: la ce lot vă referiți ca să putem răspunde.
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/10/2021 4:00:11 PM - 8/23/2021 11:27:01 AM
8/23/2021 11:27:01 AM - 9/4/2021 11:27:01 AM