- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 2:33:55 PM
Last edited
8/10/2021 2:39:40 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Status
Active
Estimated value
35000 MDL
ID
c64b37a8-3e84-4753-9517-593d659bffb4
Minimal step
140
Period of validity of the contract
From 9/6/2021 2:34:48 PM Till 12/31/2021 3:34:48 PM
Link to tender
Tender start
From 8/16/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
35000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
35,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 2:39:40 PM - 8/11/2021 3:00:00 PM
8/10/2021 2:39:40 PM - 8/11/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
8/11/2021 3:00:00 PM - 8/13/2021 3:00:00 PM
8/11/2021 3:00:00 PM - 8/13/2021 3:00:00 PM