- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 2:06:53 PM
Last edited
8/10/2021 2:30:28 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
715000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
715,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 2:30:28 PM - 8/16/2021 9:30:00 AM
8/10/2021 2:30:28 PM - 8/16/2021 9:30:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 9:30:00 AM - 8/23/2021 1:00:00 PM
8/16/2021 9:30:00 AM - 8/23/2021 1:00:00 PM