- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Information about the contracting authority
Name
Primaria Leova
Fiscal code / IDNO
1007601004135
Address
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
or.Leova str.Unirii 22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 1:27:49 PM
Last edited
8/10/2021 1:43:28 PM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Status
Active
Estimated value
350000 MDL
ID
00d3202c-5843-4986-a751-a4cd569cd72e
Minimal step
3500
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 1:36:29 PM Till 12/31/2021 2:36:29 PM
Link to tender
Tender start
From 8/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
350000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
350,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 1:43:28 PM - 8/15/2021 1:00:00 PM
8/10/2021 1:43:28 PM - 8/15/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
8/15/2021 1:00:00 PM - 8/23/2021 11:00:00 AM
8/15/2021 1:00:00 PM - 8/23/2021 11:00:00 AM