- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare pentru alimentarea elevilor pe perioada septembrie-decembrie a.2021
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Macră de porc
Proaspătă,refrigerată fara os și grăsimi calit. super,produs autohton, Livrarea la comandă,( luni si miercuri ora 7.00) , Acte ce denotă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate( pentru transport. Prod. persiabile autorizate cu regim special sau cu utilaj frigorific) GOST 7724-77
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 2:47:39 PM Till 12/31/2021 3:47:39 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 9:00:00 AM
Lot name : Iaurt in asortiment
Iaurt natural neândulcit în păhăruțe de 125 g, produs autohton, livrare la comanda
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 2:59:26 PM Till 12/31/2021 3:59:26 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 9:18:30 AM
Lot name : Piept de găina
De fierbere rapidă, refriger. făra os și grăsimi, categ. I, produs autohton, ambalată in cutii de carton 5 kg. Acte ce denotă calit. produselor: - Certificat de inofens. ( pentru transport.produs persiab.autoriz. cu regim special sau cu utilaj frigorific) produs autohton GOST 25391-82, 2/săpt.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 2:59:51 PM Till 12/31/2021 3:59:51 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 9:37:00 AM
Lot name : chefir
2.5% grăsime, ambalat in unități de 0,5kg, livr. la comandă. Acte ce denotă calit. produselor: - Certificat de inofens. ( pentru transp.produs. persiabile autoriz. cu regim special sau cu utilaj frigorific), produs autohton SM218:2001, 1/săptămînă
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:08 PM Till 12/31/2021 4:00:08 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 9:55:30 AM
Lot name : Brânză cu cheag tare
45% grăsime, ambalat in polietilen cu greutatea de 2 kg , livrare la comandă. Acte ce denotă calitatea produselor: - Ceriificat de inofensivitate (autorizare de transport cu utilaj frigorific) SM218:2001
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:21 PM Till 12/31/2021 4:00:21 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:14:00 AM
Lot name : Pâine
Din făina de calitate superioară, ambalată 0,550gr SM173, zilnic
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:40 PM Till 12/31/2021 4:00:40 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:32:30 AM
Lot name : Lapte de vaci pasterizat
În pachete de polietilenă de 1 l pasterizat 2,5% HG nr.611 din 05.07.10 IT00458963-013-2013 produs autohton (autorizare de transport cu utilaj frigorific), la comandă
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:00:56 PM Till 12/31/2021 4:00:56 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:51:00 AM
Lot name : Făină de grâu
Calitate superioară, ambalată a cîte 5 kg SM202:2000, 1/lună
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:01:10 PM Till 12/31/2021 4:01:10 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 11:09:30 AM
Lot name : Oua de gaina
De masă dietice categoria A cu nr. marcării 0.1.2 greutatea nu mai mică 63g( autorizare de transport cu utilaj frigorific) HG nr. 1208 din 27.10.2008 2/ luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:01:27 PM Till 12/31/2021 4:01:27 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 11:28:00 AM
Lot name : Unt
De smântână dulce nesărăt 72,5% grasime, fără adaus de grăsimi vegetale, produs autohton (autorizare de transport cu utilaj frigorific) GOST 37-91, 1/săpt
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:01:41 PM Till 12/31/2021 4:01:41 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 11:46:30 AM
Lot name : Peşte congelat”Pangasius”
Fără cap, congelat, ambalat 10 kg (autorizare de transport cu utilaj frigorific) GOST 20057-96, 2/lună
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:17:34 PM Till 12/31/2021 4:17:34 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 12:05:00 PM
Lot name : Brânză de vaci
Proaspătă 9% ambalată în pac.de politilenă 2kg( autorizare de transport cu utilaj frigorific), 1/sapt
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:11:43 PM Till 12/31/2021 4:11:43 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 12:23:30 PM
Lot name : Tăieței
Ambalat la 400g,GOST 19327-84 1 dată în lună
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:12:23 PM Till 12/31/2021 4:12:23 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 12:42:00 PM
Lot name : Paste fainoase
Calitate superioară clasa I grupa B, din făină de grîu dur, GOST 875-92 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:12:52 PM Till 12/31/2021 4:12:52 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:00:30 PM
Lot name : Chifle de cozonac
Din făina de calitate superioară, ambalată GOST 875-92. Acte ce denotă calitatea produselor, certificate de inofensivitate. La comandă
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:13:54 PM Till 12/31/2021 4:13:54 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:19:00 PM
Lot name : Orez bob rotund
Şlefuit întreg calitatea I in ambalaj cite 1 kg GOST 6292-93, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:14:25 PM Till 12/31/2021 4:14:25 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:37:30 PM
Lot name : Crupă de griș
În ambalaj de 1 kg GOST 7022-97, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:14:57 PM Till 12/31/2021 4:14:57 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:56:00 PM
Lot name : Hrişcă
Boabe intregi in ambalaj de 1 kg, GOST 5550-74 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:15:28 PM Till 12/31/2021 4:15:28 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 2:14:30 PM
Lot name : Crupă de arnăut
Ambalat 1 kg, calitate superioara, GOST 679190 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:16:05 PM Till 12/31/2021 4:16:05 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 2:33:00 PM
Lot name : Fulgi de ovăz
În ambalaj de 1 kg GOST 21149-93, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:16:36 PM Till 12/31/2021 4:16:36 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 2:51:30 PM
Lot name : Mazăre şlefuită uscată
Intreagă in ambalaj de 1 kg, PTMD 67-38869897-00:2005, 1/ luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:34:51 PM Till 12/31/2021 4:34:51 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 3:10:00 PM
Lot name : Zahăr tos
Din sfecla de calitate standart in saci a cite 50 kg,GOST 21-94, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:35:24 PM Till 12/31/2021 4:35:24 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 3:28:30 PM
Lot name : Sare alimentară iodată
In pachete de polietilenă de 1 kg, HG 596 din 03.08.2011. Acte ce denotă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate,1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:35:55 PM Till 12/31/2021 4:35:55 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:00:00 AM
Lot name : Ulei de floarea soarelui
Nerafinat în sticle de 5 lit. PTMD 67-05691233-001:2002 sau GOST 1129-33, la comandă
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:36:21 PM Till 12/31/2021 4:36:21 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:18:30 AM
Lot name : Mazăre verde conservată
Calitatea I cu bob zbârcit în borcane de 700g GOST 15842-90, 2/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:36:52 PM Till 12/31/2021 4:36:52 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:37:00 AM
Lot name : Paste de tomate
25%, sterilizat, calitate superioară în borcane de sticla de 700g SM247:2004, 2/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:37:22 PM Till 12/31/2021 4:37:22 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 10:55:30 AM
Lot name : Magiun de fructe
Sterilizat calitate superioară în borcane de sticla de 700g GOST 6929-88, 2/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:37:50 PM Till 12/31/2021 4:37:50 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 11:14:00 AM
Lot name : Suc de fructe natural cu pulpă
În borcane de 3 lit. fără conținut de zahăr GOST 14031, 1/Luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:38:18 PM Till 12/31/2021 4:38:18 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 11:32:30 AM
Lot name : Ceai de fructe in asortiment
Calitate superioara ambalat în cutii de 100 pachete, GOST 29049-91, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:38:46 PM Till 12/31/2021 4:38:46 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 11:51:00 AM
Lot name : Linte
Ambalat la 800g, GOST 19327-84, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:39:14 PM Till 12/31/2021 4:39:14 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 12:09:30 PM
Lot name : Făină de porumb
Calitate sup. în ambalaj cîte 1 Kg,GOST 1508-2000, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:39:55 PM Till 12/31/2021 4:39:55 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 12:28:00 PM
Lot name : Crupă de orz
In ambalaj de 1 kg GOST 5784-60, 1/luna
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:40:26 PM Till 12/31/2021 4:40:26 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 12:46:30 PM
Lot name : Crupă de arpacaș
Calitate superioară ambalată la 1kg ,GOST26791-89 1/lună
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:40:53 PM Till 12/31/2021 4:40:53 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:05:00 PM
Lot name : Cereale integrale
Ambalat în pac de 500 g 1/lună
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:41:22 PM Till 12/31/2021 4:41:22 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:23:30 PM
Lot name : Lavaș
Din făină de calitate superioară ambalat ,produs autohton 1/ lună
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 9/1/2021 3:41:49 PM Till 12/31/2021 4:41:49 PM
Link to tender
Tender start
From 8/19/2021 1:42:00 PM
Procurement procedure documents
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Award documentation
8/10/2021 4:01:46 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/10/2021 4:01:46 PM - 8/15/2021 9:00:00 AM
8/15/2021 9:00:00 AM - 8/18/2021 10:00:00 AM