- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii,nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 1:18:03 PM
Last edited
8/10/2021 1:30:00 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Procurement procedure documents
Deviz (caiet de sarcini) word
Deviz (caiet de srcini) word
Expenditure estimate
8/10/2021 1:30:00 PM
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Award documentation
8/10/2021 1:30:00 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
864000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
864,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 1:30:00 PM - 8/15/2021 9:00:00 AM
8/10/2021 1:30:00 PM - 8/15/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
8/15/2021 9:00:00 AM - 8/23/2021 9:00:00 AM
8/15/2021 9:00:00 AM - 8/23/2021 9:00:00 AM