- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Information about the contracting authority
Name
Primaria Rusestii Noi
Fiscal code / IDNO
1009601000027
Address
MD-6825,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Rusestii Noi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 1:16:38 PM
Last edited
8/10/2021 1:20:29 PM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Status
Active
Estimated value
313166 MDL
ID
ba2cf6a8-0972-4653-8044-09f1525d5632
Minimal step
200
Period of validity of the contract
From 8/21/2021 1:13:13 PM Till 12/31/2021 2:13:13 PM
Link to tender
Tender start
From 8/20/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
declaratie_ro (1).doc
DECLARAŢIE privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani
Award documentation
8/10/2021 1:20:29 PM
documentatia_standard beton.semnat.pdf
Documentația Standart
Award documentation
8/10/2021 1:20:29 PM
anunt_de_participare beton (1).semnat.pdf
Anunț de participare, cu indicarea cerințelor de calificare
Award documentation
8/10/2021 1:20:29 PM
No questions posted
Lot name : Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
313166 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
313,166.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 1:20:29 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
8/10/2021 1:20:29 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/19/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/19/2021 10:00:00 AM