- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a edificiului SFS din mun. Chișinău, str. Constantin TĂNASE, 6
Lucrări de reparație capitală a edificiului SFS din mun. Chișinău, str. Constantin TĂNASE, 6
Lucrări de reparație capitală a edificiului SFS din mun. Chișinău, str. Constantin TĂNASE, 6
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 11:56:34 AM
Last edited
8/10/2021 12:08:30 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitală a edificiului SFS din mun. Chișinău, str. Constantin TĂNASE, 6
Lucrări de reparație capitală a edificiului SFS din mun. Chișinău, str. Constantin TĂNASE, 6 Conform, devizului (caietului de sarcini)
Procurement procedure documents
declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarație privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Evaluation criteria/evaluation factors
8/10/2021 12:08:30 PM
deviz 7.pdf
Caiet de sarcini(Deviz forma. 7)
Evaluation criteria/evaluation factors
8/10/2021 12:08:30 PM
deviz 7.docx
Caiet de sarcini(Deviz forma. 7)WORD
Evaluation criteria/evaluation factors
8/10/2021 12:08:30 PM
manopera.docx
Caiet de sarcini(deviz For.3) Word
Evaluation criteria/evaluation factors
8/10/2021 12:08:30 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație capitală a edificiului SFS din mun. Chișinău, str. Constantin TĂNASE, 6
825000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
825,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 12:08:30 PM - 8/15/2021 10:00:00 AM
8/10/2021 12:08:30 PM - 8/15/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/15/2021 10:00:00 AM - 8/23/2021 11:00:00 AM
8/15/2021 10:00:00 AM - 8/23/2021 11:00:00 AM