- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
scutece pentru copii pentru anul 2021
scutece pentru copii pentru anul 2021
scutece pentru copii pentru anul 2021
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Fiscal code / IDNO
1008601000639
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Contact
Name and surname
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Contact phone
/231/71003
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 11:43:03 AM
Last edited
8/10/2021 11:53:04 AM
MTender ID
CPV code
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Scutece pentru copii pentru anul 2021
Scutece pentru copii pentru anul 2021
Status
Active
Estimated value
42000 MDL
ID
e9e8b06d-8610-49ab-ab83-6063bc01022b
Minimal step
16.8
Period of validity of the contract
From 8/23/2021 11:35:14 AM Till 12/31/2021 12:35:14 PM
Link to tender
Tender start
From 8/18/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
invitatie de participare scutece pentru copii pentru anul 2021.pdf
invitatie de participare
Tender notice
8/10/2021 11:53:04 AM
No questions posted
Lot name : Scutece pentru copii pentru anul 2021
42000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
42,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 11:53:04 AM - 8/13/2021 10:00:00 AM
8/10/2021 11:53:04 AM - 8/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/13/2021 10:00:00 AM - 8/17/2021 10:00:00 AM
8/13/2021 10:00:00 AM - 8/17/2021 10:00:00 AM