- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Scutece pentru adulți și absorbante
Scutece pentru adulți și absorbante
Scutece pentru adulți și absorbante
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Fiscal code / IDNO
1007601000883
Address
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 10:56:30 AM
Last edited
8/10/2021 11:18:25 AM
MTender ID
CPV code
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Scutece pentru adulți
Scutece medii și mari pentru adulți
Status
Active
Estimated value
37000 MDL
ID
def9c79e-7716-4269-82e3-8f14b016b5bf
Minimal step
185
Period of validity of the contract
From 8/16/2021 11:11:50 AM Till 12/31/2021 12:11:50 PM
Link to tender
Tender start
From 8/16/2021 3:00:00 PM
Lot name : Absorbante
Absorbante pentru femei, zile critice, 5 picături
Status
Active
Estimated value
4000 MDL
ID
7a8e8e5c-ee94-4cc5-a7a7-8d6af8efa508
Minimal step
20
Period of validity of the contract
From 8/16/2021 11:15:31 AM Till 12/31/2021 12:15:31 PM
Link to tender
Tender start
From 8/16/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
anunt_de_participare scutece.semnat.pdf
Anunț/invitație de participare
Tender notice
8/10/2021 11:18:25 AM
No questions posted
Lot name : Scutece pentru adulți
37000 MDL
Lot name : Absorbante
4000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
41,000.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 11:18:25 AM - 8/11/2021 12:00:00 PM
8/10/2021 11:18:25 AM - 8/11/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
8/11/2021 12:00:00 PM - 8/13/2021 12:00:00 PM
8/11/2021 12:00:00 PM - 8/13/2021 12:00:00 PM