- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse de curățat și articole de menaj (repetat)
Produse de curățat și articole de menaj
Produse de curățat și articole de menaj
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Fiscal code / IDNO
1003600150554
Address
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/10/2021 9:42:49 AM
Last edited
8/17/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1 – Bureți pentru spălat vesela
Bureți pentru spălat vesela
Status
The procedure did not take place
Estimated value
7500 MDL
ID
c3f80ad5-5e5f-403e-8259-902da8b83077
Lot name : Lot 2 – Lavete
din vâscoză, universale, dimensiuni 35x30 ± 2 cm, proprietăți absorbante excelente, poate fi utilizată uscată și umedă, rezistentă la substanțe chimice, nu lasă scame și urme, set din 3 bucăți
Status
The procedure did not take place
Estimated value
14000 MDL
ID
4a745664-3d6f-43a9-beef-f69eae7752f3
Lot name : Lot 3 – Coș și containere de gunoi
Coș și containere de gunoi
Status
The procedure did not take place
Estimated value
5650 MDL
ID
de8a0447-39c7-49c6-be95-9543da355570
Lot name : Lot 4 - Set mătură și făraș cu coadă (mâner)
Set mătură și făraș cu coadă (mâner)
Status
The procedure did not take place
Estimated value
5000 MDL
ID
9947a2c4-16d5-457d-8d48-083705082386
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
32,150.00
MDL
Clarification period:
8/10/2021 10:02:43 AM - 8/11/2021 11:00:00 AM
8/10/2021 10:02:43 AM - 8/11/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
8/11/2021 11:00:00 AM - 8/17/2021 10:00:00 AM
8/11/2021 11:00:00 AM - 8/17/2021 10:00:00 AM