- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a drumurilor și curților blocurilor în cadrul programului Bugetul Inițiativelor Civice din or. Cimișlia
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Reparatia strazii Miorita 1-10 in or. Cimislia (L185*3m, grosimea stratului de beton 150мм)
Reparatia strazii Miorita 1-10 in or. Cimislia (L185*3m, grosimea stratului de beton 150мм)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 6:00:00 PM Till 12/30/2021 7:35:09 PM
Link to tender
Tender start
From 8/26/2021 2:00:00 PM
Lot name : Amenajarea blocului locativ , str. Stefan cel Mare 24,26, 28, in or. Cimislia
Amenajarea blocului locativ , str. Stefan cel Mare 24,26, 28, in or. Cimislia
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 6:00:00 PM Till 12/30/2021 7:36:02 PM
Link to tender
Tender start
From 8/26/2021 2:18:30 PM
Lot name : Amenajarea blocului locativ, str. Alexandru cel Bun 112 in or. Cimislia
Amenajarea blocului locativ, str. Alexandru cel Bun 112 in or. Cimislia
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 6:00:00 PM Till 12/30/2021 7:36:49 PM
Link to tender
Tender start
From 8/26/2021 2:37:00 PM
Lot name : Reparatia strazii Mihai Sadoveanu 1-35 in or. Cimislia (L230*3,2m, grosimea stratului de pietriș 180мм)
Reparatia strazii Mihai Sadoveanu 1-35 in or. Cimislia (L230*3,2m, grosimea stratului de pietriș 180мм)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 6:00:00 PM Till 12/30/2021 7:37:40 PM
Link to tender
Tender start
From 8/26/2021 2:55:30 PM
Lot name : Reparatia stradela 2 Stefan cel Mare in or. Cimislia ( L 160*3m, толщ. Бетонного полотна 150мм )
Reparatia stradela 2 Stefan cel Mare in or. Cimislia ( L 160*3m, толщ. Бетонного полотна 150мм )
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 8/27/2021 6:00:00 PM Till 12/30/2021 7:38:12 PM
Link to tender
Tender start
From 8/26/2021 3:14:00 PM
Procurement procedure documents
Anunț de participare semnat electronic
Tender notice
8/9/2021 6:40:12 PM
DUAE pentru completare dă către operatorii economici
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
Documentația standard pentru completare dă către operatorii economici
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
DECLARAŢIE privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani pentru completare de către operatorii economici
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
Formularul F3.1 pentru completare de către operatorii economici
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
Caietul de sarcini semnat electronic
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
Caietul de sarcini semnat electronic
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
Caietul de sarcini semnat electronic
Award documentation
8/9/2021 6:40:12 PM
No questions posted
The procedure did not take place
Estimated value without VAT8/9/2021 6:40:12 PM - 8/19/2021 5:00:00 PM
8/19/2021 5:00:00 PM - 8/25/2021 5:00:00 PM