- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea serviciilor de dezvoltarea unei rețele de mentori în cadrul Proiectului „DanubeChance2.0”
Servicii de dezvoltare a unei rețele de mentori și acordarea serviciilor de consultanță specializată/mentorat în afaceri
Servicii de dezvoltare a unei rețele de mentori și acordarea serviciilor de consultanță specializată/mentorat în afaceri
Information about the contracting authority
Name
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/9/2021 5:40:24 PM
Last edited
8/25/2021 5:32:51 PM
MTender ID
CPV code
79600000-0
-
Servicii de recrutare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul 1: Servicii de dezvoltarea unei rețele de mentori în cadrul Proiectului „DanubeChance2.0”
Servicii de dezvoltare a unei rețele de mentori și acordarea serviciilor de consultanță specializată/mentorat în afaceri
Status
Canceled procedure
Estimated value
379000 MDL
ID
7ff24333-c88e-4ea5-a6e4-4b1fbb986087
Minimal step
3790
Period of validity of the contract
From 8/25/2021 5:44:08 PM Till 12/31/2021 6:44:08 PM
Link to tender
Tender start
From 8/20/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
dc2.0_caiet de sarcini_ anunt 2.semnat.pdf
Caietul de sarcini
Award documentation
8/9/2021 5:51:16 PM
anunt de participare_danube 2.semnat.signed.signed.pdf
Anunț de participare
Award documentation
8/9/2021 5:51:16 PM
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Award documentation
8/9/2021 5:51:16 PM
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Formularul F3.5
Award documentation
8/9/2021 5:51:16 PM
f3.10_declarație_privind_lista_principalelor_servicii_similare_prestate.docx
Formularul F3.10
Award documentation
8/9/2021 5:51:16 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
379,000.00
MDL
Clarification period:
8/9/2021 5:51:16 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
8/9/2021 5:51:16 PM - 8/16/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/19/2021 11:00:00 AM
8/16/2021 10:00:00 AM - 8/19/2021 11:00:00 AM