- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail”
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Fiscal code / IDNO
1003600152558
Address
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
oxana.palancica Palancica
Contact phone
079623739
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
8/9/2021 4:49:26 PM
Last edited
8/13/2021 2:37:03 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Procurement procedure documents
rechizite bancare_garantie.doc
rechizite bancare_garantie.do
Award documentation
8/9/2021 5:01:23 PM
Incarcati Caietul de sarcini complet! sau acestea sunt toate pozitiile?
12.08.2021 13:51
Response to clarification: Caietul de sarcini încarcat pe platformă este complet
Lot name : Lucrări de renovare a fațadelor și reconstrucția acoperișului blocului terapeutic al IMSP SCM ,,Sfîntul arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
2389940 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,389,940.00
MDL
Clarification period:
8/9/2021 5:01:23 PM - 8/20/2021 9:00:00 AM
8/9/2021 5:01:23 PM - 8/20/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
8/20/2021 9:00:00 AM - 9/1/2021 9:00:00 AM
8/20/2021 9:00:00 AM - 9/1/2021 9:00:00 AM