- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Information about the contracting authority
Name
Primaria Carpineni
Fiscal code / IDNO
1007601005763
Address
3420,
MOLDOVA,
s.Cărpineni,
Hînceşti,
str. Stefan Voda 127
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/9/2021 4:38:39 PM
Last edited
8/9/2021 5:08:47 PM
MTender ID
CPV code
14200000-3
-
Nisip şi argilă
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Pietris
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Lot name : nisip
Produse de minerit, metale de baza si produse conexe pentru reparația drumurilor locale din com. Cărpineni r-ul Hîncești
Procurement procedure documents
v1 an_omf nr_ 173 din 05_10_2018_ro (2).doc
documentatia standard
Award documentation
8/9/2021 5:08:47 PM
No questions posted
Lot name : nisip
332439.9 MDL
Lot name : Pietris
1278455.06 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,610,894.96
MDL
Clarification period:
8/9/2021 5:08:47 PM - 8/23/2021 3:00:03 PM
8/9/2021 5:08:47 PM - 8/23/2021 3:00:03 PM
Bidding period:
8/23/2021 3:00:03 PM - 8/31/2021 2:30:00 PM
8/23/2021 3:00:03 PM - 8/31/2021 2:30:00 PM