- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
” Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti
lucrari de reconstrucția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti conform formularului nr.1
lucrari de reconstrucția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti conform formularului nr.1
Information about the contracting authority
Name
I.P. Gimnaziul "Ion Creanga" Zirnesti, Cahul
Fiscal code / IDNO
1012620010760
Address
3933,
MOLDOVA,
s.Zîrneşti,
Cahul,
STR. SCOLII NR. 08
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/9/2021 9:44:18 AM
Last edited
8/20/2021 5:54:31 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti
lucrari de reconstrucția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti conform formularului nr.1
Status
Canceled procedure
Estimated value
852494.91 MDL
ID
e498c13f-5b14-4ada-b1f7-6a96425ef86c
Procurement procedure documents
declaratie_privind beneficiarul efectiv.doc
model de document
Award documentation
8/9/2021 11:02:28 AM
documentatia standard _lucrari gimnaziul zirnesti.docx
modele de documente
Award documentation
8/9/2021 11:02:28 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
852,494.91
MDL
Clarification period:
8/9/2021 11:02:28 AM - 8/14/2021 10:00:00 AM
8/9/2021 11:02:28 AM - 8/14/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/14/2021 10:00:00 AM - 8/20/2021 10:00:00 AM
8/14/2021 10:00:00 AM - 8/20/2021 10:00:00 AM