- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/9/2021 8:31:57 AM
Last edited
9/8/2021 11:04:17 AM
MTender ID
CPV code
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor”
Status
Canceled procedure
Estimated value
490000 MDL
ID
0d559c8d-79b7-4f68-a479-0accf84183e5
Procurement procedure documents
documentatie de atribuire.signed.pdf
Documentație de atribuire
Award documentation
8/9/2021 8:34:31 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
490,000.00
MDL
Clarification period:
8/9/2021 8:34:31 AM - 8/19/2021 10:00:00 AM
8/9/2021 8:34:31 AM - 8/19/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
8/19/2021 10:00:00 AM - 8/30/2021 11:00:00 AM
8/19/2021 10:00:00 AM - 8/30/2021 11:00:00 AM