- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Utilaj tehnologic şi frigorific conform necesităţilor Armatei Naţionale
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Cazan electric (marmită) pentru prepararea hranei 250 l
Cazan electric (marmită) pentru prepararea hranei 250 l
Lot name : Cazan electric (marmită) pentru prepararea hranei 150 l
Cazan electric (marmită) pentru prepararea hranei 150 l
Lot name : Cuptor cu electric cu 3 secţii
Cuptor cu electric cu 3 secţii
Lot name : Maşină electrică de curăţat cartofi
Maşină electrică de curăţat cartofi
Lot name : Maşină electrică de tocat carne cu (capacitate mică)
Maşină electrică de tocat carne cu (capacitate mică)
Lot name : Maşină electrică de tăiat legume
Maşină electrică de tăiat legume
Lot name : Maşină electrică de tăiat legume cu (capacitate mică)
Maşină electrică de tăiat legume cu (capacitate mică)
Lot name : Ladă frigorifică
Ladă frigorifică
Lot name : Frigider casnic cu congelator
Frigider casnic cu congelator
Lot name : Cîntar cu cadran electric de 10-30 kg
Cîntar cu cadran electric de 10-30 kg
Lot name : Cîntar cu cadran electric de 100 kg
Cîntar cu cadran electric de 100 kg
Lot name : Cîntar cu cadran electric de 500 kg
Cîntar cu cadran electric de 500 kg
Lot name : Masă din inox cu poliţă inferioară
Masă din inox cu poliţă inferioară
Lot name : Masă din inox pentru resturi cu poliţă inferioară
Masă din inox pentru resturi cu poliţă inferioară
Lot name : Cadă din inox cu o secţie cu dimensiunile secţiei (mm): L1900*W600*H850
Cadă din inox cu o secţie cu dimensiunile secţiei (mm): L1900*W600*H850
Lot name : Cadă din inox cu o secţie cu dimensiunile secţiei (mm): L1500*W600*H850
Cadă din inox cu o secţie cu dimensiunile secţiei (mm): L1500*W600*H850
Lot name : Cadă din inox cu o secţie cu dimensiunile secţiei (mm): L800*W600*H850
Cadă din inox cu o secţie cu dimensiunile secţiei (mm): L800*W600*H850
Lot name : Cadă din inox cu două secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L600*W600*H850
Cadă din inox cu două secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L600*W600*H850
Lot name : Cadă din inox cu două secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L400*W400*H850
Cadă din inox cu două secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L400*W400*H850
Lot name : Cadă incorporată cu trei secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L400*W400*H850
Cadă incorporată cu trei secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L400*W400*H850
Lot name : Cadă incorporată cu trei secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L600*W600*H850
Cadă incorporată cu trei secţii cu dimensiunile (mm) a unei secţii L600*W600*H850
Lot name : Stelaj din inox pentru păstrarea produselor cu trei poliţe cu dimensiunile (mm) L1000*l500* H1500
Stelaj din inox pentru păstrarea produselor cu trei poliţe cu dimensiunile (mm) L1000*l500* H1500
Lot name : Stelaj din inox pentru păstrarea produselor cu trei poliţe cu dimensiuni (mm) L1200* L500 *H1500
Stelaj din inox pentru păstrarea produselor cu trei poliţe cu dimensiuni (mm) L1200* L500 *H1500
Lot name : Stelaj din inox pentru păstrarea produselor cu trei poliţe cu dimensiunile (mm) L1500*l500* H1500
Stelaj din inox pentru păstrarea produselor cu trei poliţe cu dimensiunile (mm) L1500*l500* H1500
Lot name : Stelaj din inox pentru păstrarea produselor de panificaţie (pâine) cu patru poliţe cu dimensiunile (mm): L1500*l600* H1800
Stelaj din inox pentru păstrarea produselor de panificaţie (pâine) cu patru poliţe cu dimensiunile (mm): L1500*l600* H1800
Procurement procedure documents
Anunt de participare
Award documentation
8/9/2021 9:54:34 AM
Documentatia standard
Award documentation
8/9/2021 9:54:34 AM
Documentatia standard
Award documentation
8/9/2021 9:54:34 AM
Anunt de participare
Award documentation
8/18/2021 3:41:52 PM
13.08.2021 14:14
Response to clarification: Bună ziua! Valoarea loturilor nu poate fi modificată. Cerinţele tehnice sunt conform destinaţiei şi nu se modifică.
13.08.2021 08:38
Response to clarification: Bună ziua! Bordura trebuie să fie pe toate părţile conform cerinţelor. Pentru întrebări tehnice care nu sunt clare, telefonaţi persoana de contact sau puteţi vizualiza fizic bunurile similare achiziţionate în anii precedenţi de către autoritatea contractantă.
18.08.2021 11:36
Response to clarification: Bună ziua! Autoritatea contractantă a luat act despre cele menţionate şi va opera modificările de rigoare în documentaţia de atribuire.
Bid evaluation
Estimated value without VAT8/9/2021 9:54:34 AM - 8/20/2021 3:41:52 PM
8/20/2021 3:41:52 PM - 9/2/2021 3:41:14 PM