- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatie la acoperisul Liceul Teoretic Raspopeni a blocului C si galerii
Lucrari de reparatie la acoperisul Liceul Teoretic Raspopeni a blocului C si galerii
Lucrari de reparatie la acoperisul Liceul Teoretic Raspopeni a blocului C si galerii
Information about the contracting authority
Name
IP Liceul Teoretic Răspopeni
Fiscal code / IDNO
1012620011491
Address
MD-7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
r-nul Șoldănești s.Răspopeni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
8/6/2021 3:35:56 PM
Last edited
8/6/2021 3:41:27 PM
MTender ID
CPV code
44112400-2
-
Acoperiş
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatie la acoperisul Liceul Teoretic Raspopeni a blocului C si galerii
Lucrari de reparatie la acoperisul Liceul Teoretic Raspopeni a blocului C si galerii
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrari de reparatie la acoperisul Liceul Teoretic Raspopeni a blocului C si galerii
2350337.26 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,350,337.26
MDL
Clarification period:
8/6/2021 3:41:27 PM - 8/16/2021 10:00:03 AM
8/6/2021 3:41:27 PM - 8/16/2021 10:00:03 AM
Bidding period:
8/16/2021 10:00:03 AM - 8/26/2021 10:00:00 AM
8/16/2021 10:00:03 AM - 8/26/2021 10:00:00 AM