Description
SERVICII DE ASIGURARE TEHNICA A AUTOMOBILULUI
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA SATULUI LIMBENII VECHI
Fiscal code / IDNO
1007601002429
Address
4927,
MOLDOVA,
s.Limbenii Vechi,
Glodeni,
Limbenii Vechi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/23/2026 11:28:37 AM
Last edited
7/23/2026 11:30:22 AM
MTender ID
CPV code
71630000-3
-
Servicii de inspecţie şi testare tehnică
Status
Active
Estimated value without VAT
2,162.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2026 -
01 iunie 2026 -