Description
” Reparatia grupurilor sanitare din cadrul Gimnaziului M. Viteazul din mun. Straseni”
Information about the contracting authority
Name
I.P. GIMNAZIUL MIHAI VITEAZUL DIN OR. STRASENI,
Fiscal code / IDNO
1012620010140
Address
3702,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
Chisinaului nr.4-A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/23/2026 11:17:49 AM
Last edited
7/23/2026 11:26:24 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
239,718.98
MDL
Bidding period:
01 august 2026 -
01 august 2026 -