Description
Servicii de tobogan gonflabil în cadrul evenimentului dedicat Zilei Copiilor 1 Iunie 2026
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA ORASULUI TELENESTI
Fiscal code / IDNO
1007601002072
Address
5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
31 August nr.8
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/23/2026 11:16:06 AM
Last edited
7/23/2026 11:21:32 AM
MTender ID
CPV code
92300000-4
-
Servicii de divertisment
Status
Active
Estimated value without VAT
12,000.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2026 -
01 mai 2026 -