Description
Servicii de reparare
Information about the contracting authority
Name
GIMNAZIUL VIOREL CANTEMIR, DIN S. SOFIA, R-NUL D
Fiscal code / IDNO
1012620009452
Address
5235,
MOLDOVA,
s.Sofia (r-l Drochia),
Drochia,
s. Sofia
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/23/2026 11:14:55 AM
Last edited
7/23/2026 11:17:20 AM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
950.00
MDL
Bidding period:
01 iulie 2026 -
01 iulie 2026 -