Description
Lucrări de înlocuire a rețelelor electrice interioare și exterioare la OP-3550 s. Teleșeu din cadrul CP Orhei
Information about the contracting authority
Name
Poșta Moldovei
Fiscal code / IDNO
1002600023242
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/8/2025 11:46:34 AM
Last edited
7/8/2025 11:48:16 AM
MTender ID
CPV code
31600000-2
-
Echipament electric
Status
Active
Estimated value without VAT
33,156.66
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -