Description
Servicii de mentorat in elaborarea, scrierea si aplicarea Proiectului " Extinderea sistemului de aprovizionare cu apa a s. Hijdieni, Sectorul "Depozit de cereale" aplicat in cadrul programului S. European ed. 2024"
Information about the contracting authority
Name
Primaria Hijdieni
Fiscal code / IDNO
1007601002658
Address
MD-4924,
MOLDOVA,
s.Hîjdieni (r-l Glodeni),
Glodeni,
or.Glodeni s.Hijdieni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/8/2025 11:43:42 AM
Last edited
7/8/2025 11:45:32 AM
MTender ID
CPV code
80300000-7
-
Servicii de învăţământ superior
Status
Active
Estimated value without VAT
67,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2024 -
01 decembrie 2024 -