Description
Consumabile pentru imprimante
Information about the contracting authority
Name
I.P.LICEUL TEORETIC PRINCIPESA NATALIA DADIANI D
Fiscal code / IDNO
1015620000128
Address
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Calea Iesilor nr.21
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/8/2025 11:40:42 AM
Last edited
7/8/2025 11:45:07 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
1,335.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -