Description
Servicii mecanizare cu autogreiderul
Information about the contracting authority
Name
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR. 2, DIN MUN. CAHUL
Fiscal code / IDNO
1008603000459
Address
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Stefan cel Mare nr.125
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
7/8/2025 10:06:44 AM
Last edited
7/14/2025 2:34:55 PM
MTender ID
CPV code
60500000-3
-
Servicii de transport spaţial
Status
Active
Estimated value without VAT
2,160.00
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -