Description
Servicii de reparatie auto. Piese de schimb.
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI CREMENCIUG
Fiscal code / IDNO
1007601001042
Address
3052,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Cremenciug
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 3:25:16 PM
Last edited
6/18/2025 3:29:59 PM
MTender ID
CPV code
34320000-6
-
Piese de schimb mecanice, altele decât motoare şi piese de motoare
Status
Active
Estimated value without VAT
9,683.34
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -