Description
Materiale de uz gospodăresc
Information about the contracting authority
Name
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII
Fiscal code / IDNO
1006601004127
Address
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
STR.MIHAI EMINESCU 5
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 3:21:02 PM
Last edited
6/18/2025 3:28:10 PM
MTender ID
CPV code
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Status
Active
Estimated value without VAT
1,900.02
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -