Description
Abonarea la editii periodice
Information about the contracting authority
Name
Gimnaziul "Onitcani" din s. Onitcani r-nul Criulen
Fiscal code / IDNO
1012620009511
Address
4833,
MOLDOVA,
s.Oniţcani,
Criuleni,
satul Onițcani, raionul Criuleni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 3:07:02 PM
Last edited
6/18/2025 3:09:43 PM
MTender ID
CPV code
79980000-7
-
Servicii de abonare
Status
Active
Estimated value without VAT
1,963.44
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -