Description
Elaborarea documentatiei de proiect tehnic privind reparatia unei portiuni de drum din intravilanul com.Pruteni,rn.Falesti
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI PRUTENI
Fiscal code / IDNO
1007601002153
Address
5944,
MOLDOVA,
s.Pruteni,
Făleşti,
-
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 2:55:11 PM
Last edited
6/18/2025 2:55:11 PM
MTender ID
CPV code
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
65,000.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -