Description
Lucrări de reparație a sediului ÎMSL Botanica
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 2:53:22 PM
Last edited
7/29/2025 4:46:24 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
600,000.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -