Description
Procurarea rechizitelor de birou
Information about the contracting authority
Name
LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU DIN MUN. BALTI
Fiscal code / IDNO
1017620004234
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Stefan cel Mare nr.81
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 2:51:24 PM
Last edited
6/18/2025 3:47:54 PM
MTender ID
CPV code
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Status
Active
Estimated value without VAT
1,971.65
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -