Description
Procurarea florilor pentru organizarea si desfasurarea Spectacolului de muzica folk “De ce pling chitarele…” -2025., Festivalul portului popular “Ne-am purtat in fir de dor”.
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA CULTURA, TURISM, TINERET SI SPORT A CONSILIULUI RAI
Fiscal code / IDNO
1008601000961
Address
5200,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/18/2025 2:50:48 PM
Last edited
6/18/2025 2:56:05 PM
MTender ID
CPV code
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Status
Active
Estimated value without VAT
3,850.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -