Description
Servicii de transport. Asigurarea obligatorie de respundere civila auto
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA FINANTE A CONSILIULUI RAIONAL EDINET
Fiscal code / IDNO
1007601010080
Address
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Independentei nr.33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 2:16:58 PM
Last edited
6/17/2025 2:24:59 PM
MTender ID
CPV code
75300000-9
-
Servicii de asigurări sociale obligatorii
Status
Active
Estimated value without VAT
1,358.13
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -