Description
Lucrari de reparatie curenta a caminelor studentesti din cartierul Malina Mica
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 2:16:58 PM
Last edited
6/19/2025 4:01:26 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Active
Estimated value without VAT
1,661,225.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -