Description
Servicii de predare a disciplinelor și subiectelor privind scrierea a proiectului pentru com.Chetrosu, conform cerințelor concursului de propuneri de proiecte în cadrul Programului Satul European (ediția II, 2024), finantat de FNDRL
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA CHETROSU
Fiscal code / IDNO
1007601007402
Address
6514,
MOLDOVA,
s.Chetrosu (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
str.M.Frunze nr.18, com.Chetrosu , rl Anenii Noi, str.M.Frunze nr.18, com.Chetrosu , rl Anenii Noi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 2:12:35 PM
Last edited
6/17/2025 3:01:12 PM
MTender ID
CPV code
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
20,000.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2024 -
01 martie 2024 -