Description
serviciilor de salubrizare la taberele de odihnă ”Poienița Veselă” și ”Alunelul” subordonate DETS sectorul Botanica
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA EDUCATIE, TINERET SI SPORT SECTORUL BOTANICA
Fiscal code / IDNO
1007601010448
Address
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Traian bd. nr.21 bl.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 2:07:04 PM
Last edited
6/17/2025 2:13:01 PM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Status
Active
Estimated value without VAT
116,400.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -