Description
Achiziţionare scule, lacăte, chei, dispozitive de fixare
Information about the contracting authority
Name
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Fiscal code / IDNO
1008603004505
Address
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 2:02:22 PM
Last edited
6/17/2025 2:07:06 PM
MTender ID
CPV code
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Status
Active
Estimated value without VAT
2,719.17
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -