Description
Lucrării de instalare contorului
Information about the contracting authority
Name
BRIGADA NR. 1 DE INFANTERIE MOTORIZATA DIN OR. BALTI
Fiscal code / IDNO
1006601002639
Address
3105,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
31 August nr.24
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 1:53:33 PM
Last edited
6/17/2025 2:03:59 PM
MTender ID
CPV code
50410000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a aparatelor de măsurare, de testare şi de control
Status
Active
Estimated value without VAT
417.84
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -