Description
Echipamente de laborator, echipamente geomatice și de teren
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău
Fiscal code / IDNO
1007600035769
Address
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Ion Creangă 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 1:51:58 PM
Last edited
6/17/2025 2:01:15 PM
MTender ID
CPV code
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Status
Active
Estimated value without VAT
370,000.00
MDL
Bidding period:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -