Description
piese p-u sistemul de antiincendiară
Information about the contracting authority
Name
MINISTERUL FINANTELOR
Fiscal code / IDNO
1006601000037
Address
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 1:31:25 PM
Last edited
6/17/2025 1:34:46 PM
MTender ID
CPV code
34910000-9
-
Şarete trase de cai sau de mână, alte vehicule fără motor, cărucioare de bagaje şi diverse piese de schimb
Status
Active
Estimated value without VAT
250.00
MDL
Bidding period:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -