Description
Achiziţionarea boilerelor si radiatoarelor
Information about the contracting authority
Name
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Fiscal code / IDNO
1008603004505
Address
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
6/17/2025 1:20:24 PM
Last edited
6/17/2025 1:24:34 PM
MTender ID
CPV code
44620000-2
-
Radiatoare şi boilere pentru încălzire centrală şi piese ale acestora
Status
Active
Estimated value without VAT
3,161.67
MDL
Bidding period:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -